NEDEN BİZ?

Çünkü biz bir AİLEYİZ,

Hayatta dönüm noktaları vardır. Bunlardan en önemlisi şüphesiz ki uzun uğraşlar verdiğimiz, çok iyi olmasını istediğimiz üniversite ve üniversite hayatıdır.

İşte biz Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu olarak üniversite hayatınızın her aşamasında tecrübelerimizle her detayı düşünerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli hizmeti öğrencilerimizin hizmetine sunabilmek için buradayız.

Ailenizden uzakta olsanız bile, Ankara’daki ikinci adresiniz olarak size evinizdeymiş hissi yaşatıyoruz ve ömür boyu sürecek dostlukların temelinin atıldığı bir ortam sunuyoruz. 

Her şeyden önemlisi de, hepimizin evden çıkarken ailelerimizden sıkça duyduğumuz cümleler vardır. "Allah'a emanet ol yavrum" ya da "Allah iyi insanlarla karşılaştırsın." gibi elbette ki hepimiz Allah'a emanetiz ancak O'nun size karşılaştıracağı iyi insanlar BİZİZ.

Zahide Hanım Öğrenci Yurtları Ankara Üniversitesinin tek akredite öğrenci yurdudur.

HAKKIMIZDA

ZAHİDE HANIM KIZ ÖĞRENCİ YURDU olarak, Üniversite sınav sonuçlarının tüm öğrencilere hayırlı olmasını dileriz. Üniversitelere yerleşen tüm öğrencileri tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ankara'ya yerleşen öğrencileri yurdumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız...

Devamı...

ŞUBELERİMİZ